کاهش قیمت آهن آلات

کاهش قیمت آهن آلات

کاهش قیمت آهن آلات

عضو هیات مدیره اتحادیه فولاد و آهن عنوان کرد :
چیت ساز از کاهش ۲۰ تا ۵۰ تومانی در هر کیلوگرم محصولات آهن آلات در یک هفته اخیر خبر داد وگفت: باتوجه به کاهش نرخ ارز، مشتریان وخریداران در انتظار کاهش بیشتر قیمت‌ها هستند.
به گزارش سرویس اقتصادی برنا، چیت ساز عضو هیات مدیره اتحادیه فولاد و آهن اظهار داشت: افزایش تولید و واردات سبب افزایش قابل توجه عرضه محصولات فولادی و آهن آلات شده است.

وی با اشاره به کاهش تقاضای فصلی در پاییز و زمستان گفت: عرضه کنندگان آهن آلات عمده محصولات خود را به دلیل نداشتن مشتریان در انبارها ذخیره کرده‌اند که البته سازمان‌های نظارتی بر ذخیره و موجودی‌های نظارت دارند.

وی افزود: پیش از این تعیین قیمت را فروشندگان در اختیار داشتند اما هم اکنون خریداران بیشترین نقش را در تعیین قیمت ها دارند و باتوجه به راه اندازی کارخانه های تولید فولاد در آینده نزدیک پیش بینی می‌شود ثبات پایداری در این بازار حاکم باشد و برخلاف نیمه نخست سال، فراز و نشیب نخواهد داشت.

چیت ساز، تاثیر نوسان‌های اخیر قیمت آهن آلات را در قیمت تمام شده ساخت و سازها اندک دانست.

عضو هیات مدیره اتحادیه فولاد و آهن با بیان اینکه قیمت آهن آلات ثبات نسبی دارد، گفت: ایران هم رکورددار افزایش محصولات فولادی در سال جاری میلادی است و کارخانه‌های جدید تولید فولاد هم در دست ساخت است.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

لطفا جای خالی زیر را پرکنید *

پست مرتبط

جستجو کنید