زنجیره فولاد در بورس

زنجیره فولاد در بورس

زنجیره فولاد در بورس

عرضه کل زنجیره فولاد در بازار بورس
اتصال بازار سرمایه ایران به بیش از ۳۰ بازار مهم دنیا

اخبار مهم : اتصال ایران به بیش از۳۰ بازار مهم دنیا، امکان عرضه کل زنجیره فولاد در بورس کالا و پایان معاملات چهارشنبه با جایگاه ۸۷,۸۹۷ واحدی شاخص بورس بود.
جانشین رییس سازمان بورس در امور بین‌الملل اعلام کرد: بحث بین المللی شدن بازار سرمایه موضوعی فراتر از حضور یا جذب سرمایه گذار خارجی است.
وی افزود: بین المللی شدن بازار سرمایه فرآیندی است که برای تکمیل آن باید قدم هایی برداشته شود؛ یکی از گام ها دسترسی دوجانبه است. به این ترتیب که ما به بازارهای بین المللی دسترسی داشته باشیم و برعکس این موضوع نیز رخ دهد. همچنین تعامل و بالا بردن استانداردها مهم است. نقش ما در تصمیم گیری های بین المللی جهانی نیز نکته دیگری است. علاوه بر اینها برای بین المللی شدن بازار سرمایه باید به صورت فعالانه در این مهم گام برداشت.
کل زنجیره فولاد در بورس کالا عرضه شود.
مدیرعامل بورس کالا گفت: رعایت منافع واحدهای بالادستی و پایین دستی فولادی در بورس امکانپذیر است و ما می توانیم با یک روش میانه ای که منافع هر ۲ طرف رعایت شود به یک مدل کشف قیمت مناسب در بورس برسیم.
به گفته حامد سلطانی نژاد، اگر می خواهیم در حوزه صادرات شفاف باشیم، باید واردات شفاف داشته باشیم. همچنین باید نحوه قیمت گذاری و نحوه تخصیص محصولات وارداتی مشخص باشد که این اتفاق می تواند در بورس کالا بیفتد.

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

لطفا جای خالی زیر را پرکنید *

پست مرتبط

جستجو کنید